Nákup knihy


Žádnou speciální registraci u nás nepotřebujete. Prostě objednáte a vyplníte svou adresu, kam vám knihy odešleme. – Navíc jen u nás máte knihy za výhodné nakladatelské ceny…

Jak nakupovat – Doprava poštou

Zboží rozesíláme Českou Poštou

Knihy objednané přes e-shop NZB pouze rozesíláme poštou na adresy objednatelů. Poštovné je na velice nízké úrovni. Pro dostatečné zabezpečení své zásilky si také můžete vybrat formu zabalení.

» Všeobecné obchodní podmínky v aktuálním znění


Jak nakupovat – Osobní odběr

Naše knihy v síti knihkupectví Kosmas.cz

Pokud si chcete knihy z nějakého důvodu vyzvednout osobně, neobjednávejte je přes e-shop NZB, ale využijte webové stránky obchodu Kosmas, který je naším obchodním partnerem. Kosmas disponuje velkou sítí kamenných prodejen, takže si můžete i pohodlně vybrat, kde si své knihy vyzvednete.


Informace pro knihkupce

Rádi do vaší provozovny dodáme výtisky našich publikací. Kontaktujte nás a ochotně vám nabídneme knihy za zajímavé ceny. Můžete také kontaktovat našeho smluvního distributora, velkoobchod Kosmas. Zajistíme také tisk propagačních plakátů A3 / A4, které můžete vyvěsit do výlohy své provozovny a lákat kolemjdoucí.


O nakladatelství www.NZB.cz

logo knižního nakladatelství NZB

Nakladatelství NZB je rodinné pražské nakladatelství, navazující na rodinnou vydavatelskou, publikační a uměleckou činnost našich předků, mezi nimiž byli písmáci, kronikáři, nájemní písaři, rešeršéři, novináři, nakladatelé i dramatici. Nakladatelství se věnuje zveřejňování odborných i populárních textů, white papers, e-books a malonákladových publikací. Participuje na různých internetových projektech. Zajišťuje rovněž nakladatelský servis agentuře abcRedakce.cz.

logo SČKN

Nakladatelství je řádným členem Svazu českých knihkupců a nakladatelů (SČKN), profesního sdružení profesionálních nakladatelů, distributorů a knihkupců a dalších oborových sdružení.
Nahoru