Nákup knihy


Žádnou speciální registraci u nás nepotřebujete. Prostě objednáte a vyplníte svou adresu, kam vám knihy odešleme. – Navíc jen u nás máte knihy za výhodné nakladatelské ceny…

Jak nakupovat – Doprava poštou

Zboží rozesíláme Českou Poštou

Knihy objednané přes e-shop NZB pouze rozesíláme poštou na adresy objednatelů. Pro dostatečné zabezpečení své zásilky si také můžete vybrat formu zabalení.

» Všeobecné obchodní podmínky v aktuálním znění


Jak nakupovat – Osobní odběr

Efektivní osobní odběr našich knih nejsme z personálních důvodů schopni zajistit. Pokud na osobním odběru z nějakého důvodu trváte, napište nám. Pokud pro daný titul existuje distribuční partner, rádi vám na něj zašleme kontakt.


Informace pro knihkupce

Rádi do vaší provozovny dodáme výtisky našich publikací. Kontaktujte nás a ochotně vám nabídneme knihy za zajímavé ceny. Zajistíme také tisk propagačních plakátů A3 / A4, které můžete vyvěsit do výlohy své provozovny a lákat kolemjdoucí.


O nakladatelství www.NZB.cz

logo knižního nakladatelství NZB

Nakladatelství NZB je pražské nakladatelství, navazující na rodinnou vydavatelskou, publikační a uměleckou činnost našich předků. Byli mezi nimi písmáci, kronikáři, nájemní písaři, rešeršéři, novináři, nakladatelé i dramatici. Nakladatelství se věnuje zveřejňování odborných i populárních textů, white papers, e-books a malonákladových publikací. Participuje na různých internetových projektech. Zajišťuje rovněž nakladatelský servis agentuře abcRedakce.cz. Další informace o NZB najdete v samostatném profilovém článku.


logo SČKN

Nakladatelství je řádným členem Svazu českých knihkupců a nakladatelů (SČKN), profesního sdružení profesionálních nakladatelů, distributorů a knihkupců a dalších oborových sdružení.
Nahoru