V košíku je za 0,-Kč

Technika


Bezpečnost firemní komunikace
Naše akční cena

Detail »

Elektronická studie ve formátu PDF. Studie věnovaná tématice ochrany dat a řešení rizik, shrnuje základní technické nástroje zabezpečení firemních dat a komunikace v prostředí internetu (firewall, šifrování apod.), jakož i přímo v interních podmínkách (zálohování dat atd.). Publikaci vám pro vaši osobní potřebu rádi zašleme zdarma na váš e-mail.


František Černý: Moje záznamy ze světové války 1914-1918
Naše akční cena Tip

280,-

Detail »

Strhující vyprávění českého vojáka, který během první světové války (1914–1918) bojoval za Rakousko-Uhersko na východní frontě v Bukovině (v hlubokých lesích dnešního Rumunska a na západě Ukrajiny).


Miloš Dvorský: Mýtus zvaný Stínadla
Naše akční cena Připravujeme • Přijímáme objednávky Tip

390,-

Detail »

Třetí, přepracované a doplněné vydání úspěšné knihy! – Unikátní foglariana. Tato publikace živým, a přesto faktografickým způsobem odhaluje odpovědi na základní otázky, na něž se marně snažilo najít odpověď několik generací chlapců a děvčat: Kde jsou Stínadla? Existoval opravdu chlapecký klub Rychlé šípy? Kdo byl Jan Tleskač? A je opravdu možné sestrojit létající kolo?

Předpokládaná dostupnost publikace: Duben 2018.

Kniha je v přípravě, takže cena je orientační. Přijímáme předběžné objednávky.


Rozvoj konkurenceschopné firmy pomocí broadbandu
Naše akční cena

Detail »

Elektronická publikace ve formátu PDF. Studie je rozdělena do čtyř částí (1. Internet – Obecné prostředí pro konkurenceschopnost, 2. Konkrétní možnosti pro malé a střední podnikatele, 3. Elearning, 4. Přidaná hodnota ve formě online služeb). Publikaci vám pro vaši osobní potřebu rádi zašleme zdarma na váš e-mail.


Vojáku Vladimíre... Karel Čapek, světová válka, odpírání vojenské služby...
Připravujeme • Přijímáme objednávky Tip

430,-

Detail »

Znovuobjevené dopisy z pozůstalosti spisovatele Karla Čapka a jeho souputníků. Druhé, doplněné vydání knihy, jejíž první vydání (2009) i dotisk (2010) vzbudily velký zájem čtenářů. Rozšířená podoba publikace reflektuje nové poznatky a také aktuální dění na světové scéně.

Kniha je v přípravě, takže cena je orientační. Přijímáme předběžné objednávky.


Dostupnost broadbandu a jeho zpřístupnění
Naše akční cena

Detail »

Elektronická publikace ve formátu PDF, na pomezí analýzy a bílé knihy. Mapuje stav vysokorychlostního internetového připojení v České republice (ve srovnání se světem a s Evropou) a nastiňuje možný vývoj, včetně zdůvodnění jeho nezbytnosti. Publikaci vám pro vaši osobní potřebu rádi zašleme zdarma na váš e-mail.


Jaroslav Arnošt Trpák: Holátka majora polního letce Tomáše
Naše akční cena

Detail »

Elektronická publikace ve formátu PDF. Rozsáhlá dobrodružná povídka z prostředí meziválečných letců. Povídka pro chlapce, vydávaná na pokračování v časopise Malý čtenář (1931). Publikaci vám na vyžádání, čistě pro vaši osobní potřebu, rádi zašleme zdarma na vaši e-mailovou adresu.


Podpůrné vnitrofiremní systémy pro MSP, poskytované prostřednictvím broadbandu
Naše akční cena

Detail »

Elektronická publikace ve formátu PDF, na pomezí analýzy a bílé knihy. Publikace mapuje stav Application Service Provision (tj. poskytování aplikací ve formě internetových služeb) v ČR. Publikaci vám pro vaši osobní potřebu rádi zašleme zdarma na váš e-mail.


Vojáku Vladimíre... Karel Čapek, Jindřich Groag a odpírači vojenské služby
Naše akční cena

430,-

Detail »

Původní vydání z roku 2009 ani jeho dotisk z roku 2010 už nejsou k dispozici. Objednejte si Druhé, doplněné vydání.

Jedinečná kniha obsahuje doposud neznámé čapkovské texty. Jejich autorem nebo adresátem byl Karel Čapek. Po sedmdesáti letech od Čapkovy smrti máte možnost si nyní poprvé přečíst některé dobové dokumenty, které vrhají nové světlo na Čapkův život a jeho osobnost.Nahoru